O nas

 

Grupa profesjonalnych trenerów Sportevo została utworzona przez pasjonatów zdrowego trybu życia. Jesteśmy ludzmi, którzy połączeni zamiłowaniem do sportu postanowili podzielić się z Państwem doświadczeniem i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia. Wczesna profilaktyka to najlepsze lekarstwo i największa oszczędność, jaka jesteście w stanie wykonać od zaraz. Sportevo zrzesza w swoich ramach tylko najwyższej klasy specjalistów, którzy zdolni są wykrzesać z Was to co najlepsze nie tylko pod względem fizycznym, ale i duchowym. Uważamy, że wysiłek fizyczny to nie tylko pot i tracenie zbędnych kilogramów. Jest to podejście do życia, które pozwoli Wam zachować młodość o wiele dłużej niż w przypadku wykorzystywania popularnych w tych czasach środków farmakologicznych, czy operacji plastycznych.

 

Proponujemy Państwu zupełnie nowatorska na skale Polski formę kształtowania swojego ciała. Do standardowych treningów na siłowni, wprowadzamy zajęcia na świeżym powietrzu w urokliwych zakątkach Trójmiasta połączonych z nowymi technikami motywacji. Wykorzystujemy w naszych treningach to, co najlepsze na naszych terenach, które nie są dostępne dla wielu ludzi mieszkających w innych rejonach Polski. Zajęcia prowadzone nad zatoka (plaża) i w trójmiejskich lasach, które kryją w sobie wiele ciekawych zakątków. Mamy nadzieje, iż różnorodność zajęć prowadzonych przez naszych trenerów pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie i rodziny. Najwyższa pora wyjść z zatłoczonych siłowni i wykorzystać to, co natura daje nam za darmo, a czego często nie jesteśmy w stanie docenić. Dzięki zajęciom z naszymi trenerami poznają Państwo miejsca i pokłady energii, o których nigdy nie śnili. Pozwoli to uzyskać energie na wszelkie wyzwania, które stawia nam życie każdego dnia.

Nasi trenerzy:

 

Łukasz Wiech

Lukasz Wiech

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener pływania, instruktor triathlonu i windsurfingu. Treningi prowadzone pod jego okiem doprowadzone są do perfekcji. Jako pierwszy z ekipy trenerskiej Sportevo ukończył dystans Ironman. Jest trenerem głównym Grupy triathlonowej Sportevo Triathlon Team. Razem z Krzysztofem Staniszewskim wielokrotnie uczestniczył, jako trener, w Mistrzostwach Świata (USA), Mistrzostwach Europy, a także zawodach kwalifikacyjnych serii Ironman 70.3, gdzie zdobył ogromne doświadczenie. Sam na sobie przeprowadził eksperyment pokazujący jak przejść drogę od sportowca do kanapowca i z powrotem (podobno są gdzieś zdjęcia). Mamy nadzieje, że zostanie na sportowcu i nie będzie efektu JOJO. Czynny zawodnik triathlonu.

Krzysztof Staniszewski

Krzysztof Staniszewski

Krzysztof Staniszewski wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman 70,3. Czołowy triathlonista Polski na dystansie pól-Ironman. Szlify zdobywał w malborskim klubie triathlonowym, a następnie na Gdańskiej AWFiS, gdzie zdobył tytuł trenera pływania i instruktora triathlonu. Jest doskonałym przykładem jak poprzez ciężka prace i dążenie do celu można nadrobić swoje braki i realizować nawet najskrytsze marzenia. Praca z nim to nie tylko efektywność, ale i przyjemność. Mimo jego młodego wieku ma coraz mniej włosów na głowie, co według niego jest naturalnym przystosowaniem do szybkiego pływania. Według nas to jego zaangażowanie w prace doprowadza do takiego stanu rzeczy. Czynny zawodnik triathlonu.

Joanna Głuszek

Joanna Gluszek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, kierunek zdrowie publiczne. Instruktor pływania, Indoor cycling, aqua aerobiku. Promotor zdrowia oraz masażystka II stopnia. Wielokrotna uczestniczka triathlonów, biegów ulicznych, maratonów indoor cycling oraz konwencji fitness. Pełna optymizmu i pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje swoim podopiecznym. Trenowanie z nią nigdy nie jest nudne i monotonne. W wolnych chwilach trenuje hokej podwodny z Batyckimi Fokami. Może to własnie z niedotlenienia mózgu, uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Po treningu z nią, człowiek może zarazić się optymizmem. Czynna zawodniczka triathlonu.

Szymon Dolega

DSC02327

Chyba najmniej sympatyczny trener z całej grupy. Jego dewiza są słowa Friedrich Nietzsche „Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni”, lecz sam do siebie tego nie stosuje. Takie motto woli stosować w stosunku do swoich podopiecznych. Również jest absolwentem AWFiS Gdańsk, gdzie zdobył tytuł trenera pływania, instruktora triathlonu oraz instruktora windsurfingu. Wielokrotny uczestnik rożnych dystansów w triathlonie od super sprintów po pól-Ironmana. Sympatyk jedzenia i gier zespołowych. Podobno złotousty. Czynny zawodnik triathlonu.