Oferta

„Gdy od 168 godzin w tygodniu odejmiemy 40 godzin na pracę i 56 na sen, to zostaje nam 72. Z tego ponad połowę –około50- spędzamy na podstawowych czynnościach, takich jak przygotowanie posiłków, jedzenie, higiena, prowadzenie domu, dojazdy, codzienne zakupy. Oznacza to, że większości ludzi pozostają 22 wolne godziny tygodniowo.” Joe Friel „Triathlon biblia treningu”

Przeciętny Polak z tych 22 godzin 15 poświęca na oglądanie telewizji oraz surfowanie po internecie. Pozostały czas spędza na życiu towarzyskim i rodzinnym. Czy chcesz należeć do tej grupy przeciętnych ludzi, czy oczekujesz od życia czegoś więcej?

Obrazek

Triathlon dla dzieci

W reakcji na duże zainteresowaniem triathlonowych zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci stworzyliśmy dla Państwa program mały triathlonista.

Pragniemy go połączyć z naszymi zawodami triathlonowymi w Chmielnie oraz duathlonowymi w Kartuzach tak, aby pod koniec procesu każde dziecko mogło ukończyć zawody multisportowe.

Czytaj więcej

Obrazek

Nauka i doskonalenie pływania

Pływanie- mogłoby się wydawać, że to sport nie dla wszystkich. Nie w Sportevo! Jeżeli nie potrafisz pływać, a woda wydaję Ci się żywiołem nie do opanowania, to dobrze trafiłeś. Przydzielimy Ci jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów, który krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki tej dyscypliny od nurkowania po pływanie motylkiem. Zapraszamy także na treningi pływania sportowego oraz doskonalenia w triathlonie.

Czytaj więcej

Obrazek

Bieganie

Bieganie- kojarzy Ci się z nudą i dużym zmęczeniem? Czas to zmienić. A co powiesz na pierwszy w życiu maraton? Niemożliwe? Pozwól zaopiekować się jednemu z naszych trenerów, a zobaczysz, że jest inaczej. Może nawet pokochasz bieganie. Pokażemy Ci, że tu nie chodzi o przebycie drogi z punktu A do punktu B, ale o coś więcej…

Czytaj więcej

Obrazek

Trening personalny

Upragniona sylwetka czy poprawa wyników sportowych ulubionych dyscyplin? Wszystko to w zasięgu Twojej ręki dzięki pracy pod okiem naszych trenerów. Pływanie, bieganie, kolarstwo, triathlon, ćwiczenia fitness, nordic walking odbywają się w sprawdzonych przez nas obiektach oraz przyjaznym terenie. W Sportevo każdy może liczyć na indywidualne traktowanie raz promocyjne ceny.

Czytaj więcej

Obrazek

Triathlon, aquathlon, duathlon

Triathlon jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny- pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki,  to jest to oferta dla Ciebie. Czytaj więcej

Obrazek

Plany treningowe

Plany treningowe – dobry plan to podstawa treningu. Każdy powinien zaczynać swoją aktywność od zaplanowania swoich działań.
My znamy się na tym jak nikt inny…
Naszą specjalizacją są: triathlon i sporty wytrzymałościowe. Oferujemy również plany przygotowania sprawnościowego dla sportów zespołowych i indywidualnych.

Czytaj więcej

Obrazek

Kolonie i półkolonie

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ FERTĄ

Czytaj więcej

Obrazek

Treningi kolarskie

Trening rowerowy- lubisz oglądać Tour de France, zawsze chciałeś spróbować jazdy na rowerze szosowym na cienkich oponach i super lekkiej ramie? Możesz spełnić swoje marzenie. Posiadamy profesjonalne rowery używane przez zawodowe grupy kolarskie. Jeżeli chcesz poczuć, co to znaczy „wiatr we włosach” to musisz tego spróbować.

Czytaj więcej

Obrazek

TRIATHLONOWY OBÓZ OTWARTY HISZPANIA 2019

TERMINY: 8 dni między : 03 a 10 kwiecień 2019 r.

Wybierz się z nami na obóz przygotowawczy do miejscowości Lloret de Mar. Jest to miejscowość do której przyjeżdżają kolarze i triathloniści z całego świata. Rejon słynie z malowniczych i wymagających tras. Obóz odbędzie się w ferie zimowe dokładna data zależna od wylotu. Zarezerwujcie sobie czas w rodzinnych kalendarzach gdyż nie może Was tam zabraknąć.

 

Czytaj więcej