Aktualności

Obrazek

Wrześniowy grafik zajęć

Wrzesień to czas powrotu do szkoły również i u nas:

  • – od 13 września wracamy na pływalnię AWFiS, a od października również na Kokoszki
  • – środowy trening pływacki po raz ostatni 30.08.2017 r. na Pływalnię Osowa Gdańskiego Ośrodku Sportu – ul. Profesora Michała Siedleckiego 14, .
  • – zajęcia kolarskie we wtorki odbywać się będą do 29.08.2017 r. włącznie
  • ZAPISY ROZPOCZĘTE PROSIMY O KONTAKT MAILOWY

Czytaj więcej

Obrazek

Triathlon Kartuzy

Zapraszamy do zapoznania się z jednym z naszych wydarzeń Triathlon Kartuzy.

Czytaj więcej

Obrazek

Sprawdź atrakcyjną ofertę

Nowy sezon zbliża się dużymi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was MEGA OFERTĘ. Wychodząc na przeciw potrzebom triathlonistów stworzyliśmy pakiety, które dają nieograniczony dostęp do zajęć oraz możliwość indywidualizacji pracy- szczegółyDla zwolenników pływania mamy karnety z atrakcyjnymi rabatami (także dla członków rodzin), które pozwolą trenować w tym samym czasie co dziecko, partner czy partnerka- szczegóły.

Czytaj więcej

Obrazek

Triathlon dla każdego

Triathlon jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny- pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki,  to jest to oferta dla Ciebie.

Czytaj więcej

Obrazek

Sportevo Triathlon Team

Zapraszamy wszystkich początkujących jak i tych zaawansowanych triathlonistów na zajęcia przygotowujące do startów w triathlonie. Podczas naszych spotkań, prowadzonych na terenie całego Trójmiasta, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa technika i wydolność z zajęć na zajęcia była coraz lepsza.

Czytaj więcej

Obrazek

Półkolonie AWFiS 2018

Termin: 

I turnus 29.01-02.02.2018

II turnus 05.02-09.02.2018

 

Dla kogo? Dzieci 6-13 lat

Program zajęć został przygotowany przez grupę profesjonalnych trenerów Sportevo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Głównym celem półkolonii jest aktywne spędzanie czasu na AWFiS.

Czytaj więcej

Obrazek

Wystartuj w zawodach Triathlonowych

Zapisz się już! Czas ucieka a przygoda życia czeka. Specjalnie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki z triathlonem stworzyliśmy cykl zawodów w którym każdy może sprawdzić swoje siły i silną wole. Jedyny tego rodzaju cykl na którym totalny amator może konkurować z najlepszymi, jak równy z równym. Na jednym torze pływackim, na jednej trasie rowerowej i biegowej. Zapisy trwają ilość miejsc ograniczona ZAPISY

Obrazek

Kolonia Letnia Przywidz 2017

Termin:  12.07-21.07.2017 r.

Dla kogo? Dzieci 6-15 lat (z podziałem na grupy wiekowe)

Program zajęć został przygotowany przez grupę profesjonalnych trenerów Sportevo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Głównym celem kolonii jest nauka poprzez zabawę w bezpiecznym środowisku.

Czytaj więcej